Home

O NAS

13214882_1087136274683616_498351473_o

Ma X i S zapoczątkował swoją działalność w 2000 roku. Współtworzący zespół to Mariusz i Marek.

W 2001 roku rozpoczęliśmy intensywne prace nad repertuarem muzycznym na naszą pierwszą płytę. Dążenie do wspólnego celu zaowocowało ukazaniem się pierwszego albumu który zatytułowaliśmy „ Na Maxa ”. Szybko powstały dwa teledyski które były emitowane w telewizji Polsat w programie Disco Relax. Jedna z piosenek pt: „ Odjeżdżamy stąd ” utrzymywała się przez kilka tygodni na pierwszych miejscach listy przebojów programu Disco Relax.

Kolejny drugi już album ukazał się w grudniu 2012 roku. Wydawcą albumu jest firma Green Star z Białegostoku.  Ponieważ pomysły piosenek były bardzo spontaniczne, tak też postanowiliśmy nazwać naszą płytę „ Spontanicznie ”. Klimat piosenek jest bardzo energetyczny i taneczny zachowując oczywiście melodyjną muzykę Disco – Dance. Ponieważ płyta przypadła do gustu słuchaczom postanowiliśmy nakręcić dwa teledyski do piosenek pt: „ Zrób mi to ” oraz „ W rytm muzyki ”.

Kolejny 2013 rok wspominamy bardzo mile gdyż zostaliśmy zaproszeni na 18 Ogólnopolski Festiwal muzyki Disco Polo w Ostródzie. Wśród czołówki zespołów mieliśmy okazję występować na żywo prezentując tym samym 2 utwory z drugiej płyty.

Jesienią 2013 roku razem z zespołem Diadem nagraliśmy świąteczny utwór „ Mamy święta ”. Pozytywna współpraca z zespołem pozwoliła nam w tym samym czasie również nagrać wspólny teledysk nawiązujący do klimatu świąt.

Rok 2014 to okres w którym od samego początku przygotowywaliśmy materiał na kolejną płytę. Między czasie powstały kolejne teledyski do piosenek „ Czy wiesz że ja ” , „ Życie jest piękne ” oraz „ Kochasz czy nie ”

Kolejny prestiżowy występ na pożegnaniu lata „ Iłów 2014 ”.

Początkiem roku 2015 firma Green Star z Białegostoku wydała naszą kolejną płytę którą zatytułowaliśmy „ Życie jest piękne ”. Do jednego z utworów w niedługim czasie nagraliśmy teledysk „ Imprezowy weekend ”.

Nasze klipy emitowane są w stacjach muzycznych w tym Polo TV. Posiadamy wieloletnie doświadczenie muzyczne oraz obycie na scenie. Koncertując , występujemy również z grupą taneczną która ma przygotowany układ choreograficzny do wykonywanych przez nas utworów. Występujemy na różnego rodzaju imprezach na terenie całego kraju gwarantując mile spędzony z nami czas.

Serdecznie pozdrawiamy ……Marek , Mariusz.